Ruční mytí a čištění interiéru

Ruční mytí probíhá šetrně, aby nedošlo k poškrábání laku vozidla. Nejprve bezkontaktní mytí k odstranění hrubých nečistot a poté ruční mytí za pomoci mikrovláknové houby, šamponu a velkého množství demiralizované vody.

Čištění rozdělujeme na suché a mokré. U suchého se celé vozidlo vysaje, utře se prach z plastových částí, které se naimpregnují a vyleští se okna z vnitřní strany. U mokrého čištění přichází po vysávání na řadu hloubkové tepování sedaček a koberců, kterým odstraníme skvrny a další nečistoty.

Nevyberete-li si z naši nabídky mycích programů, můžete zvolit individuální mycí program, který si můžete po domluvě s námi sestavit na mírů svým potřebám.

Mycí programy

Program 1

Ruční mytí

Předmytí vozu aktivní pěnou, ruční mytí šamponem - celá karoserie, včetně mezidveřních prostor a víčka nádrže, vysušení karoserie.

Program 2

Ruční mytí + Interiér

Předmytí vozu aktivní pěnou, ruční mytí šamponem - celá karoserie, včetně mezidveřních prostor a víčka nádrže, vysušení karoserie, vysátí interiéru, utření prachu z plastových částí interiéru,vyleštění předních skel.

Program 3

Celý Interiér

Vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, utření prachu z plastových částí včetně impregnace těchto částí profesionální autokosmetikou, vyleštění všech oken.

Program 4

Ruční mytí + Celý interiér

Předmytí vozu aktivní pěnou, ruční mytí šamponem, celá karoserie včetně mezidveřních prostor a víčka nádrže, vysušení karoserie, vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, utření prachu z plastových částí, včetně impregnace těchto částí profesionální autokosmetikou, vyleštění všech oken.

Program 5

Ruční mytí + Interiér mokrou cestou

Předmytí vozu aktivní pěnou, ruční mytí šamponem celá karoserie včetně mezidveřních prostor a víčka nádrže, vysušení karoserie, vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, utření prachu z plastových částí včetně impregnace těchto částí profesionální autokosmetikou, vyleštění všech oken, čištění všech látkových částí interiéru mokrou cestou. (čištění stropnice není součástí programu)

Program 6

Detail

Předmytí vozu aktivní pěnou, ruční mytí šamponem celá karoserie včetně mezidveřních prostor a víčka nádrže, vysušení karoserie, vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, utření prachu z plastových částí včetně impregnace těchto částí profesionální autokosmetikou, vyčištění všech přihrádek, vyleštění všech oken včetně hran, čištění všech látkových částí interiéru mokrou cestou.