Ruční mytí a čištění interiéru

Ruční mytí probíhá šetrně, aby nedošlo k poškrábání laku vozidla. Nejprve bezkontaktní mytí k odstranění hrubých nečistot a poté ruční mytí za pomoci mikrovláknové houby, šamponu a velkého množství demiralizované vody.

Čištění rozdělujeme na suché a mokré. U suchého se celé vozidlo vysaje, utře se prach z plastových částí, které se naimpregnují a vyleští se okna z vnitřní strany. U mokrého čištění přichází po vysávání na řadu hloubkové tepování sedaček a koberců, kterým odstraníme skvrny a další nečistoty.

Nevyberete-li si z naši nabídky mycích programů, můžete zvolit individuální mycí program, který si můžete po domluvě s námi sestavit na mírů svým potřebám.

Novinka

Čištění suchou párou

Čištění suchou párou je metoda čištění, při které se používá pára namísto chemických čistících prostředků. Při této metodě se voda zahřívá na vysokou teplotu a vytváří se pára, která je pak využívána k čištění různých povrchů. Teplá pára může rozpouštět nečistoty, tuky a bakterie, což umožňuje efektivní a ekologické čištění.

Použití suché páry při čištění má několik výhod. Za prvé, není třeba používat chemické čisticí prostředky, což znamená, že nedochází k uvolňování škodlivých chemikálií do prostředí. Za druhé, pára je účinná při odstraňování mastnoty, bakterií a alergenů, což je výhodné zejména v prostředích, kde je potřeba hygienické čištění.

Mycí programy

Program 1

Ruční mytí

Nejprve vůz předmyjeme aktivní pěnou, tím odstraníme hrubou nečistotu, pak celé vozidlo ručně umyjeme mycí rukavicí a šamponem ph neutral s voskem, včetně mezidveřních prostor a víčka nádrže, vysušení karoserie, včetně vyleštění oken z vnější strany.

Program 2

Ruční mytí + Interiér

Předmytí vozu aktivní pěnou, tím odstraníme hrubou nečistotu, pak celé vozidlo ručně umyjeme mycí rukavicí a šamponem ph neutral s voskem, včetně mezidveřních prostor a víčka nádrže, vysušení karoserie, včetně vyleštění oken z vnější strany. Vysátí interiéru, včetně zavazadlového prostoru, utření prachu z plastových částí interiéru, vyleštění předních skel z vnitřní strany.

Program 3

Celý Interiér

Důkladné vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, utření prachu z plastových částí včetně impregnace těchto částí profesionální autokosmetikou, vyleštění všech oken z vnitřní strany.

Program 4

Ruční mytí + Celý interiér

Vůz předmyjeme aktivní pěnou, tím odstraníme hrubou nečistotu, pak celé vozidlo ručně umyjeme mycí rukavicí a šamponem ph neutral s voskem, včetně mezidveřních prostor a víčka nádrže, vysušení karoserie, včetně vyleštění oken z vnější strany. Důkladné vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, utření prachu z plastových částí včetně impregnace těchto částí profesionální autokosmetikou, vyleštění všech oken z vnitřní strany.

Program 5

Ruční mytí + Interiér mokrou cestou

Předmytí vozu aktivní pěnou, tím odstraníme hrubou nečistotu, pak celé vozidlo ručně umyjeme mycí rukavicí a šamponem ph neutral s voskem, včetně mezidveřních prostor a víčka nádrže, vysušení karoserie, včetně vyleštění oken z vnější strany. Důkladné vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru, utření prachu z plastových částí včetně impregnace těchto částí profesionální autokosmetikou, vyleštění všech oken z vnitřní strany, čištění všech látkových částí interiéru mokrou cestou, následné vysušení interiéru. (čištění stropnice není součástí programu)

NOVINKA !

Čištění suchou párou

Nově nabízíme Hloubkové čištění vozu párou, které je šetrné a přitom velmi účinné. Čištění parní technologií, je to nejlepší pro vaše vozidlo

Zavolejte nám a domluvte si termín.